ru ua

"Тебе засмокче": Поярков накинувся на Зеленського через флешмоб (відео)

"Тебе засмокче": Поярков накинувся на Зеленського через флешмоб (відео) Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Інцидент стався на одному з українських телеканалів

Відео: Поярков висловився про флешмоб Зеленського (Youtube-канал/Телеканал Прямий)

Відомий український телеведучий Сергій Поярков накинувся на шоумена і продюсера Володимира Зеленського через запущений флешмоб. Відповідна запис з'явився в Youtube.

"З великою скорботою я констатую факт, що Барна, на жаль, не може піти в ср*ку. Починаючи з 2015 року, вона щільно був заткнутий язиком Володимира Зеленського", - сказав він.

Однак і на цьому нецензурний "спіч" Пояркова не закінчився, оскільки він закликав Зеленського "знайти в собі мужність".

"У тебе є я*ца, щоб сказати те ж саме, слово в слово, Ігорю Валерійовичу? Бо він зробив те ж саме... Герой до всіх відноситися однаково, навіть до своїх роботодавців. Якщо ти захисник свободи слова, вжарь Коломойському", - підкреслив він.

При цьому скандальний телеведучий закликав шоумена "не стати ср*кою". В іншому випадку, як стверджував Поярков, "тебе туди засмокче".

Нагадаємо, Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці в Facebook відео з хештегом #ідітьусраку #challenge із закликом взяти участь у новому флешмобі. Таким чином артист відреагував на інцидент у Верховній Раді, коли народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна грубо послав журналіста Ігоря Колтунова, який задав йому питання про кнопкодавство.

До речі, користувачі соціальних мереж приєдналися до флешмобу лідера "Кварталу 95" Володимира Зеленського

А також ми писали про те, що до флешмобу приєдналася відома українська співачка Ольга Полякова.

Відео: РБК-Україна