ru ua

"Вже дуже скоро": Надя Дорофєєва розповіла про плани на майбутнє

"Вже дуже скоро": Надя Дорофєєва розповіла про плани на майбутнє Фото: Надя Дорофєєва (instagram.com/nadyadorofeeva)

Артистка зізналася, що в особливий день вона з мамою займалися шопінгом на ринку

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва, солістка групи "Час і Скло", розповіла про те, як вона створювала модні образи в дитинстві. Дівчина зізналася, що купувала одяг на ринку, проте нічого поганого в цьому не бачить. Про це артистка зізналася в інтерв'ю Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

Дівчина зізнається, що одяг для неї і її чоловіка відіграє особливу роль. Чоловік Дорофєєвої побудував для коханої окреме приміщення для одягу. Після початку кар'єри дівчина навіть відкрила власний магазин.

"Вова мені побудував у квартирі, яку ми знімаємо, окрему шафу-гардероб. Зараз у нас там, звичайно, катастрофа, не вистачає місця. Це велика проблема. Ми мріємо про своє власне житло, до якого ми вже дуже близько. І в цьому будинку у нас буде окрема, велика гардеробна для мене і для моїх концертних костюмів і маленький гардеробчик для Володимира", - з гумором розповідає про плани дівчина.

"Вже дуже скоро": Надя Дорофєєва розповіла про плани на майбутнє

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

Також дівчина зізналася, що в 90-х, коли ще не було брендових магазинів, та й взагалі не було магазинів одягу, вона з мамою ходила на ринки. Як зізнається співачка, для них це був особливий день, який вона завжди дуже чекала.

"У нас з мамою є особливий священний ритуал. Якщо тато казав, що ми довго, то в це неділю, яке вважалося особливим днем, він нас перестав навіть чіпати. Ми весь тиждень чекали, що ми підемо на ринок. З 9-10 ранку і до 6 вечора ми обходили абсолютно всі лоточки на цьому ринку, навіть якщо мені потрібна була тільки шапочка або якийсь светр. Одна річ, але ми обходили абсолютно все, міряли те, що нам не потрібно і це було чаклунство", — згадала співачка.

"Вже дуже скоро": Надя Дорофєєва розповіла про плани на майбутнє

Надя Дорофєєва / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

Також дівчина розповіла, як проходить шопінг з мамою зараз.

"Зовсім нещодавно, мама приїхала до мене і прийшла у мій магазин So DoDo то вона розійшлася як в дитинстві. Я так сіла і дивилася на неї і зловила себе на думці, що тепер все навпаки. Тепер я маю можливість одягнути свою маму", - зізналася Дорофєєва.

Відео: YouTube/Світське життя)

Нагадаємо, що раніше Володимир Дантес розповів про свою подорож до Харкова.

До цього ми писали, що Дорофєєва розповіла про стосунки з Дантесом.

Раніше ми повідомляли, що Дорофєєва поділилася історією, як ходила на шопінг з мамою.

Надя Дорофєєва: цікаві факти з біографії (Відео: video.rbc.ua)