ua en ru

Так виховували: Майкл Джексон на допиті про розбещення дітей (унікальне відео)

Так виховували: Майкл Джексон на допиті про розбещення дітей (унікальне відео) Фото: колаж РБК-Україна

Кадри були показані на кінофестивалі "Санденс"

Відео: YouTube / "I'm NOT Gay" Michael Jackson Rare Interview (1996 Deposition) HD

Через більш ніж 20 років було опубліковано відео допиту нині покійного короля поп-музики, співака Майкла Джексона щодо звинувачення в сексуальному насильстві стосовно неповнолітніх. На кадрах видно, як американського артиста, який нервово совається в кріслі, прямо перед камерою запитують, чи не є він педофілом, пише Daily Mail.

Вважається, що це був єдиний раз, коли його знімали, допитуючи по даній справі - це сталося 1 березня 1996 року в Нью-Йорку в готелі "Чотири сезони".

Відомий співак, якому на той час було 37 років, виглядає нервовим, він сміється та блазнює.

Так виховували: Майкл Джексон на допиті про розбещення дітей (унікальне відео)

Скріншот

Відео являє собою документальний фільм, показаний на кінофестивалі "Санденс", за участю колишніх дитячих компаньйонів Джексона Уейда Робсона і Джеймса Сейфчака, які стверджують, що співак сексуально поглумився над ними під час ночівлі на його ранчо Неверленд.

У книзі "Залишаючи Неверленд" Робсон і Сейфчак розкриваються похмурі подробиці того, як Джексон нібито доглядав за ними, перш ніж вступати в статеві акти.

Артист в ході допиту заявив, що чує "дивні історії" на свою адресу", наголосив, що він не гей, а також порівняв себе з Ісусом, який "закликав любити дітей і бути як діти - юними, невинними, чистими і чесними. Він завжди оточував себе дітьми, мене виховували так само, намагатися бути схожим на нього".

Так виховували: Майкл Джексон на допиті про розбещення дітей (унікальне відео)

Скріншот

Кадри показують, що Джексон сміється всього через кілька секунд після того, як його допитують з приводу домагань до молодих людей Маколею Калкіну, Джордану Чендлеру та Бретту Барнсу - тріо, які регулярно відвідували ранчо Джексона Неверленд.

На відео видно, як Джексон звивається в своєму кріслі, коли його запитували щодо звинувачень у сексуальному насильстві над дітьми в рамках судового позову, поданого п'ятьма співробітниками ранчо Неверленд проти Джексона за неправомірне звільнення.

Ключовий аргумент адвоката п'ятірки Майкла Рінга полягав у тому, що Джексон погрожував співробітникам, які бачили його неадекватну поведінку з дітьми.

У 1995 році Джексон дав Чендлеру 20 мільйонів доларів, щоб той не давав свідчення проти нього в суді.

Так виховували: Майкл Джексон на допиті про розбещення дітей (унікальне відео)

Скріншот

Нагадаємо, що судові розгляди тривали більше 2 років і закінчилися рішенням присяжних про недостатність доказів - поп-короля визнали невинним за всіма пунктами.

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року в результаті передозування лікарських препаратів - його лікар Конрад Мюррей ввів співаку надмірну дозу сильнодіючого снодійного пропофол. Але цей засіб у взаємодії з іншими препаратами призвів до смерті поп-зірки.

Як повідомлялося раніше, нещодавно американський актор Маколей Калкін захистив Майкла Джексона від звинувачень у педофілії.

Також ми писали про те, що лікар джексона Конрад Мюррей розповідав, що батько Майкла Джексона зробив "хімічне кастрування" своєму синові, щоб той зберіг високий голос.