"Все життя віддала театру": померла відома радянська акторка

"Все життя віддала театру": померла відома радянська акторка
Фото: Швидка допомога в Росії (pixabay.com)

Акторка страждала від важкої хвороби

Увечері в п'ятницю, 12 жовтня, пішла з життя легендарна радянська актриса Маргарита Юр'єва. Про це йдеться на сайт МХАТ імені Горького.

"Після важкої хвороби на 94-му році життя померла Маргарита Валентинівна Юр'єва, чудова російська актриса, все життя віддала Художньому театру, його гордість, його гідність, його висота", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що актриса була студенткою першого курсу Школи-студії МХАТ майже відразу ж після її відкриття, а серед її ролей є Маша з "Трьох сестер", Анна Кареніна й інші.

"До останніх днів, поки дозволяло здоров'я, грала в «Синьому птахові», завжди була там, де вимагали інтереси театру. Людина високої театральної культури, широкої освіченості, Маргарита Валентинівна стала легендою Художнього театру, високо несла звання драматичної актриси", - підкреслюється в тексті повідомлення.

Нагадаємо, у Дніпрі помер музикант Костянтин Єретик. Про це повідомив лідер групи "Водії" Антон Слєпаков.

Раніше ми писали, що 5 жовтня на 75 році життя померла відома українська артистка, володарка звання Героя України, актриса Неоніла Крюкова.

Також ми писали, що на 45 році життя помер український баскетболіст Григорій Хижняк.

Відео: РБК-Україна
Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся