ru ua

Будинок-музей Боба Марлі - головна визначна пам'ятка Ямайки

Будинок-музей Боба Марлі - головна визначна пам'ятка Ямайки Фото: Будинок прикрашають портрети Боба Марлі в раста-кольорах

Щорічно музей відвідують тисячі меломанів і туристів зі всього світу

Музей Боба Марлі знаходиться в столиці Ямайки Кінгстоні і займає будинок, де колись жив співак. Тут же знаходилась звукозаписна студія Tuff Gong, яка була заснована групою The Wailers в 1970 році.

Перше, на що звертаєш увагу, коли заходиш на територію музею - пам'ятник Бобу Марлі і розвівається над входом прапор Ефіопії.

Будинок покритий настінними малюнками в раста-кольорах: червоному, зеленому та жовтому. Також будинок прикрашають портрети Марлі, вирізки з газет з інформацією про гастролі, фотографії, платинові і золоті диски.

Всередині будинку знаходиться спальня з великим ліжком, покрита покривалом у червоно-жовто-зелених кольорах, на якій лежить гітара Марлі у формі зірки. На стінах є дірки від куль, що залишилися з 1976 року, коли на співака було скоєно замах.

Також на території музею туристам пропонують екскурсію, в яку входить 20-хвилинний кінопоказ фільму про життя Боба Марлі. Стрічка змонтований із концертних записів і інтерв'ю.

Нагадаємо, в 2014 році Боб Марлі увійшов до списку найбагатших померлих знаменитостей.