ru ua

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня "Найсмачніші" фестивалі вересня

Літо підходить до кінця, але це не означає, що веселий відпочинок на цьому закінчується. Вересень 2015-го подарує нам безліч цікавих, а головне - українських фестивалів, де ти зможеш смачно поїсти і весело провести час

12.09.2015
Коростень

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня

Фестиваль картопляних страв і старовинних традицій пройде в Коростені, Житомирської області. Тут, в першу чергу, можна буде спробувати безліч картопляних страв, приготованих за стародавнім сімейними рецептами.

Головною стравою фестивалю були і залишаються різні картопляні деруни. До речі, перший фестиваль ознаменувався приготуванням найбільшого деруна в Україні - його вага склала 118 кг. А в цьому році, організатори "погрожують" спекти гігантський дерун у формі України, кожна частина якого буде мати різний смак.

Крім цього, тут же пройде конкурс кращих кухарів. Ще відвідувачі зможуть взяти участь у святковому параді, спробувати різні наливки домашнього приготування. Також свято супроводжуватиметься концертом, ярмарком і конкурсом на "швидкісному" поїдання дерунів.

13.09.2015
Луцьк

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня

Тут пройде не менш смачний Національний фестиваль вареників. Це один з найпопулярніших гастрономічних свят в Україні. У минулому році свято не відбулося через війни, але в цьому році організатори обіцяють щось грандіозне.

Також організатори фестивалю пропагують здоровий спосіб життя і тому він безалкогольний. У рамках свята відбудуться конкурси стронгменів, богатирські ігри і марш тверезості.

Головна страва фестивалю, звичайно ж, вареники. Тебе чекає святковий ярмарок, майстер-класи з приготування вареників, козацькі розваги, а також концерт волинських музичних колективів.

05.-06.09.2015
Чернівці

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня
У перші вихідні вересня Чернівці порадують туристів Фестивалем пива. Відвідувачів чекає дегустація різних сортів пива від найкращих виробників. До пива будуть подавати традиційні холодні і гарячі закуски.

Також тут відбудеться конкурс з поглинання пива на швидкість - в минулому році шанувальники пива встановили буковинський рекорд. Ще туристів чекають спортивні змагання, наприклад, з армреслінгу; народні баварські танці, концертна програма та веселі розіграші.

21.-27.09.2015
Львів

"Найсмачніші" гастрофестивали вересня
Традиційно у Львові пройде свято "На каву до Львова!". У цьому році організатори розкажуть і покажуть все, що пов'язано з процесом приготування улюбленого всіма напою, кращі виробники презентують обладнання та аксесуари для заварювання кави на платформі для бізнес-проектів, а для відвідувачів проведуть майстер-класи.

Тут же пройде велопробіг під назвою "Кавова миля" - понад 500 веломанов рано вранці проїдуть по старовинних львівських вуличках, щоб в кінці шляху насолодитися чашечкою свіжозмеленої і ароматної кави. Обрані Король та Королева, проведуть тур по кав'ярнях міста і оберуть найкращу з них. Народне голосування за найкращу кав'ярню буде проходити в три етапи.

Також фестиваль порадує чемпіонат бариста. Крім того, будуть подавати каву з унікальної суміші, приготовленої спеціально для фестивалю.