ua en ru

В Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в Європі

В Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в Європі Фото: Повністю підводний музей Atlantico (thelocal.es)

Музей Atlantico буде складатися з 10 інсталяцій і понад 300 скульптур

Неподалік від Канарських островів на глибині від 12 до 15 метрів на дні океану створено перший повністю підводний музей в Європі. Atlantico офіційно відкрився на дні океану біля острова Лансароте.

Про це повідомляє The Local.

Незвичайний музей на дні океану був створений на глибині від 12 до 15 метрів. Atlantico буде доступний для аквалангістів і туристів, які будуть кататися на човнах із скляним дном.

Музей Atlantico містить шедеври британського художника Джейсона де Кайрс Тейлора, який останні два роки провів на острові, створюючи скульптури для галереї. Перші скульптури були занурені на дно в лютому 2016 року. Художник повідомив, що створив виставку, щоб віддати данину поваги тим, хто досягає успіху і тим, чиї мрії та надії залишаються на дні моря".

За даними видання, через деякий час неординарний музей складатиметься з 10 окремих великомасштабних інсталяцій і більше 300 індивідуальних скульптур.

Також зазначається, що проект призначений для збільшення морської біомаси та оголошений біосферним заповідником ЮНЕСКО.

Об'єкти мистецтва були створені з високої щільності PH-нейтрального бетону, який не впливає на морську екосистему або місцеву флору та фауну. при створенні об`єктів мистецтва корозійні метали та матеріали не використовувалися.

В Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в ЄвропіВ Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в ЄвропіВ Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в ЄвропіВ Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в Європі

В Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в ЄвропіВ Іспанії біля острова Лансароте відкрито перший повністю підводний музей в Європі

Фото: Подводні скульптури біля острова Лансероте (thelocal.es)

До речі, археологи знайшли меч, якому більше двох тисяч років.