У Карпатах знайшли могили австрійський солдат часів Першої світової війни

STYLER Подорожі 22.08.2017 - 17:34
Фото: Австрійське кладовище (facebook.com/NatalkaFedoryszyn) Фото: Австрійське кладовище (facebook.com/NatalkaFedoryszyn)

Тут 30 серпня 1916 року загинули сотні вояків австрійської армії

У Карпатах віднайшли унікальний австрійський цвинтар і віднайшли могили, де 30 серпня 1916 р. загинули сотні вояків. Про знахідку повідомила Наталія Федоришин на своїй сторінці у Facebook.

"Австрійський цвинтар часів Першої Світової війни. На нього досить важко натрапити, бо сховався в бік від кордону Закарпатської і Прикарпатської областей на метрів 200, як йти від Говерли до вершини Кукул. А йти треба суто по стежці кордонній, колись польсько-чеській, з бетонними стовпчиками тих часів. Бо, як збочити з стежки, можна потрапити в урочище Бабина Яма, де легко заблудитись і бродити довго. Могили ж говорять про загибель сотні вояків одного дня 30.8.1916 р. "Seinen bis in den tod getreuen . Helden." "Його (цісаря, очевидно) до смерті вірні герої". "До мертвих вірних. Герої. 2 батальйон". Моторошне місце", - зазначено в повідомленні.

Авторка звертає увагу, що вздовж кордону лежить багато снарядів з Першої Світової, і можна натрапити й на мінні поля.

alt

Скріншот (facebook.com/NatalkaFedoryszyn)

Нагадаємо, що Styler у найближчий вікенд пропонує вам вирушити на Волинь і відвідати місто Дубно, а також – Тараканівський форт. Одно- або дводенний тур у Рівненську область дозволить зануритися в атмосферу старовини і, напевно, запам'ятається надовго. Особливо тим, кому до душі старовинні замки та унікальні історичні споруди.