Киянин пішки дістався до "краю" Землі

Киянин пішки дістався до "краю" Землі
Фото: Валерий Ананьев (facebook.com/id.ananiev)

Свій шлях киянин почав з Парижа

Житель столиці Валерій Ананьєв пройшов пішки тисячі кілометрів через Європу. Про це повідомляє видання kiev.sq.

У подорож Валерій Ананьєв відправився в червні. Свій шлях киянин почав з Парижа. За кілька місяців він перетнув пішки Францію, Іспанію і, нарешті, дістався до мису Фіністерре на узбережжі Атлантичного океану.

Подорож вийшло досить екстремальним. Валерій вирушив у піший тур один, не знаючи іноземних мов, до того ж маючи при собі мінімум готівки.

Мис Фіністерре вважається краєм землі. У колишні часи люди були упевнені, що Земля плоска, і її край знаходиться в самій західній точці іспанського регіону Галісія, а далі - тільки безмежний океан. Саме тому назва "Фіністерре" походить від латинських слів "finis" і "terrae", що означає "край землі". Біля мису Фіністерре знаходиться кам'яний стовпчик з цифрою "0" - точка нульового кілометра шляху святого Якова.

Киянин зізнається, що коли починав свій шлях, то уявляв, наскільки важливим виявиться день, коли він дійде до "Краю Землі". Але з часом зрозумів, що все найважливіше відбувалося протягом 70 днів всього маршруту.

За час своєї подорожі Валерій Ананьєв пройшов 1809 км.

Нагадаємо, що американець, який мандрує по Україні, зустрів "кукурудзяну мафію".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся