ru ua

Москва очолила рейтинг найбільш недружніх міст

Москва очолила рейтинг найбільш недружніх міст Фото: Москва стала самим недружнім містом для туристів

Туристи скаржаться на грубість, байдужість до чужих проблем, шахрайство і нетерпимість

Мегаполіси зачаровують своєю ослепительностью спокус, нескінченністю можливостей і невтомністю. Однак, як виявилося, в гонитві за підкоренням столиць і просто їх жителі великих міст втрачають дружелюбність, забувають про людяність і взаємодопомоги.

Згідно з соціологічними дослідженнями журналу Travel + Leisure, рейтинг "недружніх" міст у цьому році очолила Москва. Столиця Росії сьогодні є дуже популярною серед туристів з усього світу, проте більшість з них після відвідин цього міста залишаються незадоволеними. Найбільше туристи скаржаться на грубість, байдужість до чужих проблем, шахрайство і нетерпимість.

Крім Москви у трійку лідерів "недружнього" списку увійшов ще один російський місто - Санкт-Петербург, який вважається культурною столицею країни. Також "відзначилося" чимало американських міст, серед яких можна побачити і Лос-Анджелес і Нью-Йорк, Лас Вегас. Крім цього, у рейтингу фігурують французькі Канни, китайський Пекін і німецький Франкфурт.

Фото: Найбільш недружні міста світу за версією Travel + Leisure

Зазначимо, що ірландський місто Голуей, з населенням 75 529 осіб, був визнаний самим гостинним в світі. Туристи кажуть, що там проживають "найбільш доброзичливі люди, яких можна зустріти на життєвому шляху".

Слід зазначити, що торік портал про подорожі Tripadvisor опублікував рейтинг, в якому Москва була названа одним з найгірших міст для подорожей, поступившись лише Мумбаї і Пунта-Кані.

Найбільш недружні міста світу:

1. Москва, Росія.
2. Атлантік-Сіті, США
3. Санкт-Петербург, Росія
4. Марсель, Франція
5. Лос-Анджелес, США
6. Нью-Йорк, США
7. Філадельфія, США
8. Балтімор, США
9. Лас Вегас, США
10. Канни, Франція
11. Пекін, Китай
12. Майамі, США
13. Вашингтон, США
14. Франкфурт, Німеччина
15. Бостон, США

До речі, в серпні Styler писав про "комунікабельних" містах світу.