ua en ru

Названі найкращі міста Європи для подорожей з дітьми

Названі найкращі міста Європи для подорожей з дітьми Фото: Кращі міста Європи для подорожей з дітьми

Ці міста найбільше підійдуть для тих, хто планує сімейний відпустку

Експерти авторитетного інтернет-журналу 34travel.me назвали сім міст Європи, що найбільше підходять для відпочинку з дітьми.

У список, зокрема, потрапила столиця Данії Копенгаген. Жителів цієї країни визнають одними з найбільш доброзичливих у світі по відношенню до дітей. У Копенгагені сімейним туристам рекомендують побувати в Музеї рекордів Гіннесса, планетарії імені Тихо Бразі, Музеї цирку або в присвяченому історії Дитячому музеї.

Також у рейтинг був включений Амстердам. Тут мандрівникам радять відвести дітей в найстаріший в Нідерландах зоопарк, заснований в 1838 році. Журналісти також пропонують відвідати парк Вондела, де є музей кіно, театр під відкритим небом і дитячий майданчик. Крім того, в Амстердамі працюють десятки розважальних центрів.

В Барселоні сімейним мандрівникам можна сходити в найбільший на континенті океанаріум, в якому мешкають 450 видів морських тварин. Вони також зможуть відвідати парк атракціонів Тібідабо, розташований на однойменній горі. Це найстаріший розважальний комплекс в Іспанії, зараз там працює 25 атракціонів.

В число міст для подорожей з дітьми також потрапили Рим, Стокгольма, Берліна та Праги.

До речі, назване найдешевше для відпочинку місто Європи.