ru ua

Хлопець із Шотландії по п'яні відправився в подорож по Південній Америці

Хлопець із Шотландії по п'яні відправився в подорож по Південній Америці Фото: Особиста сторінка Джеймі Атерових в Facebook

Шотландський банкір Джеймі Атер, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, забронював квиток з Глазго в Ріо-де-Жанейро

Як повідомляє The Daily Mail, квиток за 520 фунтів стерлінгів був безповоротним, тому туристу довелося скористатися ним і полетіти в Південну Америку.

"Я прокинувся в неділю після того, як всю суботу провела у нічному клубі, і побачив в електронній пошті лист від авіакомпанії. Я не пам'ятав абсолютно нічого з того, що робив, бо був п'яний і, відверто кажучи, уявити не можу, як мені могло прийти в голову ідея замовити квиток в Південну Америку", - зазначає Атер.

Молодий чоловік подзвонив в авіакомпанію в понеділок, щоб скасувати бронь, але з'ясував, що це було можливо не менш ніж за 24 години до вильоту. Тому Атер прийняв рішення відправитися в подорож, щоб не втратити 520 фунтів.

За три тижня 24-річний мандрівник побачив Бразилії, Аргентини і Перу. Він побував у заповіднику лінивців в штаті Баїя, відвідав пляж Копакабана. Крім того, Атер побачив статую Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро, водоспади Ігуасу, комплекс з 275 водоспадів, дорогу інків у Перу, древнє місто Мачу-Пікчу.

До речі, кореспонденти СNN опублікували рейтинг найбільш красивих і цікавих місць планети.