ua en ru

Як правильно вибрати рюкзак для подорожей, туризму та прогулянки

Як правильно вибрати рюкзак для подорожей, туризму та прогулянки Фото: Рюкзак

Яким би важким не був вантаж, його вага буде майже не відчутний, якщо рюкзак буде обраний правильно.

Яким би важким не був вантаж, його вага буде майже не відчутний, якщо рюкзак буде обраний правильно. Оптимально обрана модель буде не тільки «сидіти як влита», а й краще виконувати свою основну функцію - вміщати в себе всі необхідні речі. Але як не помилитися при виборі?

типи конструкції

За типом конструкції всі рюкзаки від RedPointділяться на м'які, каркасні і станкові. Останні мають сталеву зовнішню раму і розраховані для транспортування важких вантажів на далекі відстані. У продажу вони зустрічаються досить рідко, оскільки не відрізняються великою практичністю. Каркасні моделі, обладнані внутрішнім пластиковим або алюмінієвим каркасом, незамінні для тривалих і важких експедицій. У м'яких рюкзаків немає рами, а утримання правильної форми забезпечується особливими внутрішніми вставками.

Співвідношення обсягу рюкзака і комплекції мандрівника

Для заміських поїздок оптимально підходять 30-60-літрові моделі. Для більш серйозних подорожей потрібні більш місткі варіанти. Це загальні рекомендації, а тепер розберемося докладніше.

10-14-річним підліткам краще використовувати модель об'ємом від 40 до 50 літрів;
15-18-річним молодим людям найкращими є 60-80-літрові варіанти;
Жінки в гірський похід повинні брати моделі об'ємом 60-80 л., А чоловіки - 80-120-літрові.
Зазначені цифри є орієнтиром, і прив'язуватися до них не треба.

На що слід звертати увагу при виборі?

Перед покупкою, слід чітко вирішити, для яких цілей він буде використовуватися.

Для тривалих переходів ідеально підходять експедиційні рюкзаки, об'ємом до 75 л і більше, наприклад, HIKER 75;
Альпіністам і любителям проводити вільний час на природі підійдуть компактні і мобільні 30-60-літрові варіанти. Яскраві приклади - SPEEDLINE 50 і SPEEDLINE 30;
Для активного відпочинку немає нічого кращого спортивних моделей. Кращий спортивний рюкзак Redpoint - Blackfire 20. Це зручна 20-літрова модель дозволить вам мати під рукою все, що вам може знадобитися під час відпочинку на природі.