ru ua

Емілія Кларк подякувала шоураннерам "Гри престолів" за одну незабутню сцену сексу

Емілія Кларк подякувала шоураннерам "Гри престолів" за одну незабутню сцену сексу "Гра престолів" (Фото: HBO)

"Це сцена, на яку я чекала!"

У найсексуальнішій сцені "Гри престолів" було так мало сексу. Це сталося в 4 сезоні, коли Дейенеріс наказує Даар Нахарісу, який хвалиться, що хороший тільки в двох речах ("війна і жінки"), зняти одяг. У своєму інтерв'ю "Elle" Емілія Кларк поділилася враженнями від цієї сцени.

alt

Фото: HBO

Актриса назвала цю сцену "блискучої", і після прочитання сценарію вона "фактично підійшла до співавторів "Гри престолів" і подякувала їм". Кларк сказала: "Я подумала:" Це сцена,на яку я чекала! ". Тому що я отримую багато гидоти за те, що зробила оголені і сексуальні сцени. Це саме по собі настільки анти-феміністично. Жінки, які ненавидять інших жінок, — це просто проблема. Це засмучує, так що чудово мати таку сцену!".

alt

Фото: HBO

Кларк також поділилася, що у неї були "безсонні ночі" через фінальний сезон, який стрімко наближається. "Мої товариші кажуть: "Це ви, ти (і Дейенеріс) зараз одне і те ж. Вам потрібно довіряти своїм інстинктам!". І я подумала:" Ні, мені потрібно робити більше досліджень!". Чим вище ти знаходишся, тим більше падіння. Це звучить жахливо, але це правда! Я не хочу нікого розчаровувати", — сказала вона .