ru ua

Гра Престолів: Смерть Мірцелли повинна була стати ще жахливішою

Гра Престолів: Смерть Мірцелли повинна була стати ще жахливішою "Гра престолів" (Фото: HBO)

Виявилося, що сценаристи вирішили пощадити Ланністерів

Кінець п'ятого сезону "Гри престолів" запам'ятався фанатам своєї нещадністю: в фіналі були вбиті Джон Сноу, Мерін Трент, Станніс Баратеон і Мірцелла Баратеон. Зірка серіалу зізналася, що одна сцена вбивства повинна була стати більш кривавою.

 

Смерть Мірцелли, дочки Джеймі і Серсеї Ланістеров, була насправді не дуже справедливою навіть не дивлячись на те, що ця сім'я зробила безліч жахливих вчинків. Дівчинка на судні прямувала в "Королівську гавань", де її чекала мати, і померла в обіймах батька (вона вважала його дядьком) від отрути. Ця сцена ще раз довела, що творці серіалу не шкодують навіть самих невинних персонажів.

За словами виконавиці ролі Мірцелли Нелл Тайгер Фрі, спочатку дівчинку чекав більш жахливий кінець: "Я не знаю, чи повинна я це говорити, але спочатку вони хотіли дати мені зім'яті банани з кров'ю (несправжньою), і мої мізки повинні були опинитися по всьому кораблю і все таке. Я була так схвильована. Я не люблю запечену кров, але, якби це були просто банани, це було нормально для мене ".

У підсумку смерть вийшла більш стриманою, навіть в порівнянні зі смертю її брата Джоффрі, який теж був отруєний. Актриса також пояснила, чому вони обрали більш просту смерть: "Вони хотіли, щоб смерть Мірцелли відображала її життя і була такою ж солодкою".

Ймовірно, що в наступному сезоні ми не побачимо багато стриманих смертей, тому краще занадто не прив'язуватися до кого-небудь з героїв. Нагадаємо, що в мережі з'явилися нові фото сьомого сезону "Ігри престолів".