ua en ru

В "Грі престолів" міг з'явитися дивний любовний трикутник

В "Грі престолів" міг з'явитися дивний любовний трикутник "Гра престолів" (Фото: HBO)

Складно уявити, що це персонажі могли бути закохані

Шанувальники "Гри престолів" знають, що любовні історії в серіалі часто не закінчуються добре. Але це не заважає персонажам слідувати за своїм серцем. Нещодавно стало відомо, що фанати могли побачити дивний любовний трикутник. Vanity Fair стверджує, що Джордж Р. Р. Мартін спочатку хотів пов'язати романтичними стосунками Арью і Джона.

Ще в 1993 році, перед публікацією першої книги "Пісня льоду й полум'я", письменник відправив листа до видавництва HarperCollins, де описав цю сюжетну лінію. Business Insider вдалося знайти і опублікувати його: "Арья буде більше прощати ... Поки вона з жахом не усвідомить, що закохалася в Джона, який не тільки її зведений брат, а й страж Нічної варту, що дав обітницю безшлюбності. Їх пристрасть буде продовжувати мучити Джона і Арью протягом всієї трилогії, поки в останній книзі остаточно не відкриється секрет істинного походження Джона".

Цікаво також те, що іншим шанувальником Арьи повинен був стати Тіріон. Здається, це найбільш химерний любовний трикутник всіх часів. У листі йдеться: "Вигнаний Тіріон змінить сторону, зробивши знищення свого брата спільною справою з Старками, що вижили, він безпорадно закохується в Арью. Його пристрасть, на жаль, невзаємна, але від цього не менш інтенсивна, і це призведе до смертельного суперництва між Тіріоном і Джоном Сноу".

Нагадаємо, що хакери "злили" в мережу особисті дані акторів "Гри престолів".