ru ua

Каскадер помер під час зйомок 8 сезону "Ходячих мерців"

Каскадер помер під час зйомок 8 сезону "Ходячих мерців" "Ходячі мерці" (Фото: AMC)

Чоловік впав з 9-метрової висоти

Зйомки 8 сезону серіалу "Ходячі мерці", які проходять в Атланті, в самому розпалі. На жаль, один з каскадерів шоу, Джон Бернекер, помер після важкої травми прямо на знімальному майданчику.

За словами "Deadline", Джон Бернекер (який також працював над фільмами "Геть", "Зелений Ліхтар", "Логан" та "Форсаж 8") репетирував сцену бою, в кінці якої він повинен був впасти з балкона. Але чоловік втратив рівновагу і впав з висоти 9 метрів на бетонну підлогу, що призвело до серйозної травми голови.

Каскадер був доставлений в медичний центр, а зйомка серіалу була припинена на невизначений термін. Дівчина Бернекера, Дженніфер Кокер, опублікувала пост в Facebook, в якому висловила своє занепокоєння: "Джон заслуговує того, щоб його оглянув кожен нейрохірург і лікар, поки один з них не побачить життя всередині нього і поверне його нам ... ЦЕ НЕ СПРАВЕДЛИВО" .

На жаль, як повідомляє "Comicbook.com", Бернекер помер незабаром після того, як доктора констатували смерть його мозку. А подальша доля зйомки 8 сезону "Ходячих мерців" поки не відома.