Визначили найпопулярніші телевізійні шоу в світі

STYLER Серіали 21.06.2017 - 10:20
Фото: кадр із серіалу "Свати" Фото: кадр із серіалу "Свати"

Результати здивували, а до фіналу вийшов навіть український серіал

Це може бути сюрпризом для тих глядачів, хто божеволіє по "Грі престолів", "Надприродньому", "Шерлоку" або "Друзям", але існує ще цілий світ, який теж дивиться телебачення. Якими ж стали найпопулярніші телевізійні серіали в усьому світі? Телевізійний фестиваль у Монте-Карло і "Eurodata TV Worldwide" вважають, що вони знають.

Дві організації вручили Міжнародну премію за телевізійну аудиторію, яка визначає телешоу, що має найбільшу кількість глядачів в світі. Втретє за чотири роки честь бути найкращим виграв американський телесеріал "Морська поліція: Спецвідділ". За даними телерадіомережі "CBS", більше 47 мільйонів глядачів у всьому світі дивилися "Морську поліцію: Спецвідділ" в 2016 році.

Двома іншими фіналістами в категорії драми стали серіали "Мислити як злочинець" і "Секретні матеріали". Фіналістами в категорії комедій назвали "Теорію великого вибуху", "Американську сімейку" і українських "Сватів", які вразили світову аудиторію. Але жоден переможець в цій категорії не був оголошений на прес-конференції.