ua en ru

Порносайт хоче проспонсорувати третій сезон "Восьмого почуття"

Порносайт хоче проспонсорувати третій сезон "Восьмого почуття" Фото: Netflix

Відоме шоу може стати ще розкутіше

Порносайт XHamster щойно оголосив дуже цікаві новини для фанатів серіалу "Восьме почуття". Віце-президент порносайту Алекс Хокінс написав лист творцям шоу сестрам Вачовскі з проханням дозволити XHamster зайнятися виробництвом 3 сезону серіалу.

Несподівана пропозиція надійшла незабаром після того, як шоуруннер оголосив, що він пише 3 сезон, незважаючи на те, що Netflix від нього відмовився. Хокінс заявив, що у його сайту більше щоденних відвідувачів, ніж у New York Times, Daily Mail і навіть ESPN, а також багато грошей для фінансування проекту. Віце-президент бачить чудесну можливість зробити персонажів розкутіше в сексуальному плані.

Він запевняє нас, що XHamster не має наміру робити пародію на шоу або його дешеву версію, а згоден тільки на законний третій сезон, пообіцявши сестрам Вачовскі повну творчу і фінансову свободу. Хокінс також підкреслює, що у XHamster довга історія боротьби за сексуальне висловлення, ненормативну сексуальність, права ЛГБТ, гарнусексуальну освіту в школах і права працівників секс-індустрії. У листі йдеться, що у порносайту і серіалу одна місія. Віце-президент вважає сайт ідеальним кандидатом для продовження серіалу, який присвячений темам сексуальності, політики і гендерної ідентичності.

Як відомо, Вачовскі поки що не відповіли, але Алекс Хокінс наполягає на особистій зустрічі з ними і нагадав в листі, що "п'ять років тому люди сміялися над ідеєю того, що Netflix буде створювати свої серіали". Наприкінці представник порносайту підсумував: "Ми вважаємо, що наш час, як і ваш, прийшов".