ua en ru

Селену Гомес звинуватили в смерті 15-річної дівчинки

Селену Гомес звинуватили в смерті 15-річної дівчинки Фото: Netflix

Батько загиблої вважає, що його дочка померла через серіал "13 причин чому"

У квітні цього року 15-річна Белла Херндон вчинила самогубство після перегляду першого сезону серіалу "13 причин чому". Її батько Джон звинуватив у смерті своєї дочки виконавчого продюсера проекту, актрису і співачку Селену Гомес, а також закликав закрити шоу. Чоловік збирається подати на студію Netflix в суд. Про це повідомляє Radar Online.

Херндон заявив: "Пам'ятайте, що є підлітки, які проходять через темні часи, і це можуть бути ваші друзі, ваші сестри. Селена Гомес і Netflix повинні зрозуміти, що не всі можуть це зрозуміти. Деякі люди, які борються з депресією, можуть подивитися це в невдалий час, і цей серіал може стати тригером".

У серіалі "13 причин чому" розповідається про самогубство школярки Ханни Бейкер. Перед цим дівчина записала шість з половиною аудіокасет, на яких розповіла про 13 причин і людей, які штовхнули її на такий вчинок. Після чого Бейкер відправила записи по ланцюжку всім, кого вважає винним в своїй смерті. Студія вже зняла другий сезон, який глядачі побачать в 2018 році. У ньому фанатам покажуть, як смерть Ханни вплинула на інших персонажів.

Нагадаємо, що мама Селени Гомес потрапила в лікарню через Джастіна Бібера.