ru ua

"Твін Пікс" відкриває одну з таємниць: Хто така Дайана?

"Твін Пікс" відкриває одну з таємниць: Хто така Дайана? Секретар агента Купера

Раніше ми знали цього персонажа тільки за диктофонними записами агента Купера

У шостому епізоді "Твін Пікс" нарешті з'явилася улюблена, але раніше безлика, таємнича секретарка Дейла Купера. Агент відправляв їй голосові записи і просив про допомогу в минулих сезонах. Припускають, що Дайану зіграла Лора Дерн - американська актриса, яка завоювала любов фанатів своїм багаторічним співробітництвом з режисером Девідом Лінчем.

Протягом двох сезонів агент ФБР старанно записував своїй підлеглії повідомлення, де в точності описував всі події та свої думки, називаючи Дайану "цікавим поєднанням святої і співачки кабаре".

Раніше глядачі максимально близько наближалися до дівчини в віддаленій сцені з фільму "Твін Пікс: Крізь вогонь," в якій Купер стояв в дверях її офісу і розмовляв з нею. Але зараз таємниця остаточно розкрита: в останньому епізоді серіалу агент ФБР Альберт Розенфілд знаходить Дайану в барі, поки вона досліджує місцезнаходження свого начальника. Зухвала блондинка з'явилася на екрані всього в декількох невеликих моментах, ймовірно, в майбутньому ми побачимо набагато більше Дайани. Ми не знаємо про відносини Купера і його секретарки більше, ніж він розповідав у своїх записах. Можливо, Дайана знає його краще, ніж будь-хто, і це зможе врятувати Дейла Купера з складної ситуації.

Нагадаємо, що режисер "Твін Пікс" Девід Лінч раніше заявив, що він передумав йти з кіно.