ua en ru

Українська актриса Катерина Кузнєцова стала кардіологом

Українська актриса Катерина Кузнєцова стала кардіологом Кадр із серіалу "Колообіг"

Нову актриса виконає роль в серіалі каналу "Україна"

З понеділка, 31 липня, о 21:00 на каналі "Україна" починається трансляція нового 20-серійного фільму "Кругообіг", головну роль в якому виконала відома українська актриса Катерина Кузнєцова.

У новому серіалі Катя Кузнєцова грає дитячого кардіолога Варвару, яка працює в клініці свого дядька. Вона щодня рятує малюків, але сама мати дітей не може. З-за цього у неї не склалися стосунки з футбольним тренером Іваном, який мріяв про велику родину.

Дівчина знайшла в собі сили почати все заново. Вона збирається заміж за колегу Родіона, але в день весілля щось йде не так. Гості нервують – наречений запізнюється. А тим часом на іншому кінці міста Родіон на всіх парах мчить у лікарню зі своєю коханкою Кариною, у якої почалися передчасні пологи з ускладненнями. Карина вмирає, а хірург-акушер Лідія, яка оперувала Карину, вирішується на злочин: вона віддає новонародженого заможній бездітній парі.

Родіон впевнений, що його сина врятувати не вдалося. Він приховує всі від Вари і одружується на ній. Але дівчина дізнається про обман чоловіка, коли з'являється наречений загиблої Карини – Єгор. Додатково до всього, життя Вари повертається колишній коханий Іван. Головній героїні належить вибратися з цього круговороту подій і спробувати знайти жіноче щастя.

За словами Катерини Кузнєцової, на знімальному майданчику був присутній чоловік, який підказував, як поводити себе в кадрі, щоб по медичній частині все виглядало правдоподібно.

altaltalt

Кадри з серіалу "Кругообіг"

"З нами працював медичний консультант – людина, який підказував, як потрібно себе вести, де стояти під час операції, як правильно тримати руки, щоб все в кадрі виглядало правдоподібно, – каже Катерина Кузнєцова. – Взагалі, знімальний процес був дуже цікавим, але особливо я чекала зйомок в Києві. Тому що приїхати в рідне для мене місто завжди дуже приємно, тематично і по-доброму. Адже там моя сім'я і для мене це дуже важливо".

У фільмі також знялися актори Олексій Аніщенко, Роман Полянський, Олексій Демидов, Софія Каштанова, Дмитро Бурукін, Олена Корікова та інші.

Режисер картини – Сергій Васьковський. Продюсер Віталій Сіренко.

"Події серіалу показують незвичайне сплетіння досить звичайних подій людських життів, – говорить продюсер Віталій Сіренко. – Це кругообіг обману, зради, любові, який закручує персонажів, а разом з ними і глядачів. Буде вихід з цього сплетіння подій, як люди справляються з обставинами і зі своїми неправильними рішеннями – все це ви зможете побачити на телеканалі Україна вже з понеділка".

займалася Виробництвом фільму кінокомпанія ABC Film.

Дивіться прем'єру 20-серійної картини "Кругообіг" з понеділка по п'ятницю о 21:00 на каналі "Україна".

Нагадаємо, стало відомо, хто зіграє головну роль у новому спин-оффе "Анатомії пристрасті".