ru ua

Зірка "Ходячих мерців" прокоментував смерть свого екранного сина

Зірка "Ходячих мерців" прокоментував смерть свого екранного сина Фото: AMC

Можлива смерть Карла в серіалі викликала багато обговорень

18-річний американський актор Чендлер Ріггз, відомий роллю Карла в "Ходячих мерцях", в недавньому інтерв'ю зізнався, що його персонаж помре в одному з наступних епізодів. Це рішення здалося фанатам і зіркам серіалу дивним, оскільки в коміксах, за якими знято шоу, Карл не повинен загинути. Про це повідомляє Hollywood Reporter.

Так, батько Ріггза написав в Facebook: "Гімпл говорив моєму синові, що він буде працювати ще три роки, а потім звільнив його за два тижні до його 18-річчя. Це було розчаруванням. Я ніколи не довіряв ні Гімплу, ні AMC - на відміну від Чендлера. Я знаю, як сильно це вдарило по ньому. Але ми розуміємо, наскільки великою удачею для нас було стати частиною всього цього, і ми цінуємо любов, яку нам дарували фанати всі ці роки".

Актор, який виконує роль батька Чендлера в серіалі, також був здивований подібним рішенням шоураннера: "Моєю першою реакцією було мовчання. Скотт Гімпл подзвонив мені і сказав: "Тобі це дуже не сподобається". Він гарний у цій справі - в оповіщенні акторів про прийдешню смерті персонажа. Я спробував вгадати ім'я, але ні одна з чотирьох моїх спроб навіть побічно не торкалася Чендлера Ріггза. Скотту довелося сказати мені, що мова йде про Карла. І я просто мовчав хвилину. Я завжди думав, що Карл буде тим, хто поведе серіал вперед. Я думав, що Рік віддасть йому свої чоботи і револьвер, перш ніж піти в 28 сезоні".

9 серія 8 сезону "Ходячих мерців" вийде 25 лютого.