Зірка "Гри престолів" знайшов родичів, про яких навіть не підозрював

Зірка "Гри престолів" знайшов родичів, про яких навіть не підозрював
Чарльз Денс (Фото: WireImage)

70-річний Чарльз Денс дізнався, що у нього є сестри, за допомогою британського телешоу "Родовід сім'ї"

Чарльз Денс став учасником відомої британської документальної телепередачі, учасники якої займаються дослідженням свого родоводу сім'ї. Актор, відомий своєю роллю Тайвіна Ланністера в "Грі престолів", знайшов двох зведених сестер, які народилися за 50 років до нього.

Чарльз зізнався, що мало знав про свого батька Уолтера і відкрив для себе, що він служив з королівськими стрілками на англо-бурській війни і був старше, ніж актор очікував. Уолтер відправився на військову службу в віці 25 років в 1900 році, ця інформація допомогла визначити його точний вік. Чоловікові було 72 роки, коли народився Чарльз.

Його найближчими родичами була дружина Луї і дочка Нора, зведена сестра актора, яка народилася в 1898 році. Зі сльозами на очах Чарльз розповів: "У мене є сестра, я бачу. Я повинен сказати, що це досить зворушливо, тому що я так мало знаю". Потім йому розповіли про іншу сестрі, Мері, яка народилася в 1903 році. Вона померла у віці п'яти років. Про її смерті він сказав: "Це вкрай сумно, і я не думаю, як батько, що хтось може пройти через це".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся