ua en ru

Зірка "Гри престолів" переплутав сексизм з об'єктивізацією

Зірка "Гри престолів" переплутав сексизм з об'єктивізацією "Гра престолів" (Фото: HBO)

Кіту Герінгтону довелося вибачатися за свої слова

Актор Кіт Герінгтон згадав про свої слова в інтерв'ю виданню The Sunday Times, коли сказав, що постійно піддається сексизму і розуміє жінок. Тепер актор зрозумів, що переплутав поняття, і вирішив вибачитися за свою помилку. Про це повідомляє The Guardian.

Тоді актор заявив, що чоловіки часто стикаються з сексизмом і що йому не подобається, коли його вважають просто "гарною шевелюрою і красенем". Так, він згадав про випадок, коли таблоїд надрукував його фотографію в плавках і домалював стрілочки, які вказують йому в пах.

У новому інтерв'ю Герінгтон вибачився за свої слова і зізнався, що був неправий: "Я помилявся. Сексизм щодо чоловіків - це не та тема, яку мені потрібно було тоді піднімати. Я мав на увазі об'єктивізацію чоловіків. У той час мені здавалося, що мене об'єктивізуют, але зараз я навчився з цим справлятися".

Також зірка "Гри престолів" зазначив: "Я дійсно вважаю, що в минулому мене об'єктивізували, в сексуальному плані в тому числі. Чи це мене засмучувало? Так. Чи вважаю я, що моя ситуація схожа на те, як дискримінують жінок в нашому суспільстві ? Ні. Це дві дуже різні ситуації, і мені потрібно було їх розділяти. Я помилявся".