ua en ru

Зірку "Гри престолів" змушували скидати вагу заради ролей

Зірку "Гри престолів" змушували скидати вагу заради ролей Фото: Porter

Актриса стверджує, що отримати роль їй допомогла популярність в соціальних мережах

Нещодавно Софі Тернер, відома роллю Санси Старк, з'явилася на обкладинці журналу Porter і дала інтерв'ю. У ньому 21-річна актриса розповіла про складнощі своєї професії, секрети кіноіндустрії і відношення до закінчення "Гри престолів".

Тернер зізналася, що акторська слава змусила її змінити свою поведінку: "Все відбувалося настільки поступово, що я поводилася в соціальних мережах так, як ніби була не публічною людиною. Я була 15-річною дівчинкою, яка пише якісь радикальні речі про політику, що викликають негативну реакцію, і моя команда змушувала мене все це видаляти. Тепер я навчилася тримати рот на замку".

Дівчина не приховує, що для отримання бажаних ролей її змушували худнути: "Дуже часто, коли я підписуюся на якийсь проект, мені кажуть, що я повинна схуднути –навіть якщо з моєю героїнею це взагалі ніяк не пов'язано. Це такий поганий стан речей".

Свою популярність виконавиця ролі Санси Старк пов'язує не з талантом, а з везінням і кількістю підписників у соціальних мережах: "Я прекрасно розумію, що мене всюди запрошують, тому що у мене багато фоловерів. Я пам'ятаю, що намагалася пройти кастинг на один проект разом з іншою дівчиною, яка набагато краще за мене як актриса, набагато! Але у мене більше фоловерів, тому роль дісталася мені. Це не дуже правильно, але такі тепер реалії кіноіндустрії".

До кінця зйомок "Гри престолів" залишилося не так багато часу, і Софі Тернер відчуває змішані почуття: "Це все одно, що втратити страховку. Мені дуже сумно прощатися з Сансою, але одночасно я з нетерпінням чекаю початку нового розділу в своїй кар'єрі. Відчуття таке, ніби я скидаю стару шкіру, відчуваю себе невагомою".