ru ua

Холостяк 9: що відомо про нового героя проекту

Холостяк 9: що відомо про нового героя проекту Фото: Микита Добринін (facebook.com/nikitadobrynin)

Восьмого березня стартує новий сезон проекту Холостяк

Дев'ятий сезон шоу "Холостяк" стартує вже в цю п'ятницю, 8 березня. Героєм нового сезону стане відомий телеведучий і головний редактор журналу XXL Микита Добринін. У новому сезоні очікуються романтичні знайомства, незабутні побачення і інтрига.

Телеведучий Микита Добринін був обраний телеглядачами на роль головного героя дев'ятого сезону проекту. Він вже давно став успішним в кар'єрі, але з'ясувалося, що його серце досі вільно.

Холостяк 9: що відомо про нового героя проекту

Микита Добринін (facebook.com/nikitadobrynin)

У грудні Холостяку виповнився 31 рік. Він родом з Чернівців. Закінчив з відзнакою Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, факультет журналістики. Ще в студентські роки брав активну участь в різноманітних заходах та конкурсах художньої самодіяльності.

У 2008 році він переїздить до Києва і стає ведучим "Русского радио Україна", в 2014 році – ведучим хіт-параду на телеканалі M1, з 2017 року – стає головним редактором чоловічого глянцевого журналу XXL.

В 2018 році Микита Добринін спробував себе у кіно – він зіграв роль банкіра в українській комедії "Продюсер", яка вийшла в прокат у лютому 2019 року.

Микита Добринін (facebook.com/nikitadobrynin)

У новому сезоні шоу Холостяк, Микита Добринін здивує організацією романтичних побачень, а також безліччю подорожей по найкрасивіших місцях світу.

Три місяці дівчата боротимуться за його увагу і намагатимуться здивувати Холостяка. Ведучими шоу стануть Григорій Решетник і Роза Аль-Намри.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стала відома дата виходу нового сезону романтичного шоу.

А також розповідали про те, що головний холостяк країни розповів про найбільш бажаний подарунок на день народження.