ua en ru

"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії

"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії Фото: Новий рік (pixabay.com/cattu)

Батьки нестандартно одягли вихованців дитячого садка в Краснодарі

Вбрання маленьких росіян на ранку в одному з дитячих садів в Краснодарі вразили користувачів мережі. Відповідні фото опубліковані на сторінці "Церковь свидетелей покращення" у соцмережі Facebook.

"Новорічний ранок в Краснодарських дитячих садочках", - написали в мережі.

На знімках відобразили хлопчика в костюмі співробітника ДПС ГІБДР та в костюмі міліціонера. На одному з фото "міліціонер" веде за руку маленького "злочинця" в смугастому одязі, а на іншому "даішник" стоїть з "піратом".

"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії

Фото: Діти в Краснодарі (facebook.com/svideteli.pokrashenia)

Варто відзначити, що дівчата на задньому фоні однієї з фотографій були одягнені у звичайні пишні сукні.

"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії

Скріншот поста (facebook.com/svideteli.pokrashenia)

Знімки прокоментували користувачі мережі:

"Ядерний триндець. Що у батьків в голові?".

"Для таких фото ФБ повинен придумати нову реакцію: смайлик, що крутить пальцем біля скроні".

"Не фейк, але схоже на дитячу постановку. Хтось з викладачів в садку ставив якусь сценку, до свята, де і менти і злодії дружать. Костюми були попередньо узгоджені".

"На першій фотці 100% заготівля майбутнього мента...навіть масштаб і пропорції витримані".

"Ментівський креатив. Хворі люди".

"Краснодарські адики - філії пекла для маленьких".

"Самий сік".

"Народився даішником".

"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії"Що у батьків в голові?": мережу шокували вбрання дітей на новорічному ранку в Росії

Скріншот коментарів (facebook.com/svideteli.pokrashenia)

До речі, в мережі висміяли новорічні свята "ДНР".