ua en ru

"Робимо борщ знову великим": в мережі попросили Google і Apple додати емодзі з українською національною стравою

"Робимо борщ знову великим": в мережі попросили Google і Apple додати емодзі з українською національною стравою Борщ (Колаж РБК-Україна)

Автори ідеї опублікували можливі варіанти нового знаку-емодзі

Офіційний акаунт України у соціальній мережі Twitter звернувся з незвичайним проханням до представників компаній Apple і Google, а саме, додати в їх клавіатуру емодзі з українською національною стравою - борщем.

"Безліч поетів, учених і політиків повернули хід світової історії після тарілки гарячого борщу", - зазначили автори креативної ідеї.

На сторінці також опубліковані приклади емодзі у двох варіантах.

"Ми хочемо піти далі: Google і Apple, час для емодзі у вигляді борщу. Робимо борщ знову великим", - йдеться в повідомленні.

"Робимо борщ знову великим": в мережі попросили Google і Apple додати емодзі з українською національною стравоюСкріншот поста облікового запису twitter.com/Ukraine

Вони також поділилися оригінальним рецептом борщу з усіма, хто готовий приготувати страву прямо зараз.

"Робимо борщ знову великим": в мережі попросили Google і Apple додати емодзі з українською національною стравоюСкріншот поста облікового запису twitter.com/Ukraine

Подібна ідея виникла у зв'язку з недавніми розборками навколо емодзі з бургерами. Виявилося, що різні компанії розставили в ньому інгредієнти по-різному.

До речі, гендиректор корпорації Google Сундар Пичаі пообіцяв "кинути все" і зайнятися виправленням емодзі чізбургера, в якому знайшли помилку. Так, письменник Томас Бикдэл вказав, що в емодзі від Google сир намальований під котлетою, тоді як Apple вклала їх правильно.

Нагадаємо, емодзі - мова ідеограм і смайликів, який використовується в електронних повідомленнях та веб-сторінках. Ця графічна мова, де замість слів використовуються поєднання картинок, з'явилася в Японії і поширилася по всьому світу.

Тим часом стало відомо, як через камеру iPhone можна таємно стежити за користувачами. Співробітник компанії Google виявив проблему з налаштуваннями приватності в iOS, яка дозволяє додаткам вести приховану зйомку.