У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)

У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)
Колаж РБК-Україна

Автори ідеї кажуть про взаємозв'язок смерті і сексуальності

У Дніпрі оголені дівчата знялися у сексі-фотосесії для реклами трун. Про це повідомляє dv-gazeta.info.

"Зараз в Україні у моду входять картонні труни, які у Західній Європі - звичайне явище, При використанні даного матеріалу, навколишньому середовищу завдається мінімальний збиток. Картон розкладається в землі швидко, а в печі крематорію згорає в лічені хвилини. У Канаді, Великобританії, Швейцарії картонні труни користуються великим успіхом. У Німеччині екологічні похорон існують вже багато років", - розповідає засновник компанії з виробництва дизайнерський екологічних трун "Angels Coffins" Катерина Спіцина.

У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)
 

Фото: Труни (dv-gazeta.info)

Катерина пояснила взаємозв'язок смерті і сексуальності.

У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)Фото angels.dp.ua

"Мета фотопроекту - дати людям розуміння, що смерть сексуальна. Отже - її не варто боятися! Її варто уявляти! Філософія: все у світі дуально. Все складається з протилежностей: наприклад, добро і зло, любов і ненависть. Дуальностей величезна кількість, і у кожного свій набір. У нашому розумінні - це смерть і секс. Вони діаметрально протилежні. Тісний психологічний зв'язок полягає в спільності їх символіки, укладачем якусь кінцеву основу, подану у вигляді материнської утроби або у вигляді могили. Смерть виходить на сцену життя з-за однієї куліси, а сексуальність – з-за іншого. Процес, що виводить їх на сцену, – це саме життя, - додала вона.

Українці далеко не перші в такий креативній рекламі ритуальних послуг. Раніше в Польщі дівчині знялися в оголеному вигляді в аналогічному образі.

У Дніпрі оголені дівчата знялися у фотосесії для реклами трун (фото)

Скріншот поста (facebook.com/victoria.yesaulenko)

Нагадаємо, що у Росії чоловік переодягнувся лікарем і брав пацієнтів в гінекології.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся