ru ua

"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото)

"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото) Колаж (РБК-Україна)

У мережі розгорілися великі суперечки з приводу фотоілюзії

24 серпня в мережі з'явилася фотографія, яка швидко розлетілася Інтернетом. Люди сперечалися з приводу того, що саме зображено на ній – пляж або двері. Відповідний знімок одна з користувачів мережі Ребекка Рейлі опублікувала на своїй сторінці в Twitter.

"Це двері або пляж?" – запитала вона у публікації.

"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото)"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото)

Скріншот твіту

Знімок спантеличив багатьох користувачів мережі. Понад 19 тисяч осіб поділилися цим кадром у себе на сторінці, продовжуючи суперечку про те, що ж зображено - двері або пляж.

Думки людей розділилися. Якщо дивитися на вертикальний знімок, то здається, що це двері, але, перевернувши його горизонтально - пляж.

Сама автор твіту пізніше поділилася своїм варіантом:

"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото)"Двері або пляж?" У мережі оптична ілюзія викликала гарячі суперечки (фото)

Скріншот поста

Раніше ми писали про іншу оптичну ілюзію, яка викликала гострі суперечки в мережі. Сотні тисяч користувачів зі всього світу намагалися розібратися: якого кольору кросівок - сіро-блакитний або, все ж, рожево-білий.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: забавні моменти на битвах поглядів