Просвітило: Екстрасенс заявив, що Порошенко упустить шанс закінчити війну з "молодими народними республіками"

Екстрасенс заявив, що Порошенко упустить шанс закінчити війну з "молодими народними республіками"
Фото: Анатолій Кашпіровський

Кашпіровський сказав, що президент допустить фатальну помилку

Відомий цілитель Анатолій Кашпіровський спрогнозував майбутнє України та її чинного президента. Він заявив, що Петро Порошенко в цьому році упустить шанс закінчити війну на Донбасі.

77-річний Кашпіровський є радянським і російським громадянином, проте народився він в Україні - в селі Ставница в Хмельницькій області. Він пильно стежить за подіями в нашій країні. На його думку, розпад країни на кілька частин неминучий, а тому війна в Донбасі безглузда.

"У Порошенка буде шанс в 2017 році закінчити війну з "ДНР" і "ЛНР" і почати мирні переговори. Але він цим шансом не скористається. Це стане його фатальною помилкою, яка буде відправною точкою до завершення його правління Україною", - сказав екстрасенс.

Він стверджує, що війна закінчиться в часи правління наступного президента України, який піде на переговори з Донбасом і зробить все, щоб "молоді народні республіки жили так, як вважають для себе прийнятним".

"Ситуація в Україні весь 2017-й залишатиметься напруженою. Сподіватися на те, що в цьому році настане добробут в країні, не варто. Економіка, як і раніше, буде дихати на ладан. Безробіття стане менше. Втім, радіти тут нічому: це станеться за рахунок збільшення смертності та міграції населення, а не тому, що в Україні з'явиться більше робочих місць", - зазначив лікар.

До речі, у Росії планують створити "міністерство магії".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся