ru ua

Ватажок "ДНР" Захарченко розстріляв три ноутбука, начитавшись в мережі критики на свою адресу

Ватажок "ДНР" Захарченко розстріляв три ноутбука, начитавшись в мережі критики на свою адресу Олександр Захарченко (Колаж РБК-Україна)

Захарченко занадто емоційно реагує на критику

Ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко свого часу знищив три ноутбука, начитавшись в мережі критики на свою адресу. Про це розповів скандальний російський письменник Захар Прілєпін, який примкнув до бойовиків, в інтерв'ю виданню "Рідус".

За словами письменника, Захарченко занадто емоційно реагує на критику в інтернеті. Доходило навіть до розстрілів ні в чому не винної техніки.

Так, на питання журналіста про те, як ватажок бойовиків відноситься до "потоків пліток і домислів" у свою адресу, Прилепін відповів: "Знаю, спочатку Олександр Володимирович гостро реагував на якісь слова".

"Він чесно зізнався, що розстріляв з пістолета три ноутбуки, коли читав чиюсь писанину, що кричуще не відповідає дійсності. А потім просто став висмикувати шнур з розетки, тому що працювати з цим не можна", - зазначив Прилепін.

"Нещодавно я йому хотів розповісти про фільм, в якому всяка несусвітиця про нього, мене, Декі, і Олександр Володимирович навіть слухати не став: "Мені все одно, чути про це не хочу, дивитися не буду", - додав письменник-терорист.

До речі, на Донеччині п'яні охоронці Захарченко напали на російських військових.