Граблі чи вила?: Відомий карикатурист тонко висміяв політичний вибір росіян

Відомий карикатурист тонко висміяв політичний вибір росіян
Кадр з відео (YouTube/John Connor)

Сергій Йолкін зобразив народ Росії бараном з вилами

Відомий російський художник Сергій Йолкін висміяв ставлення росіян до влади, натякнувши, що вони зробили неправильний вибір і пора це змінити. Він зобразив барана з вилами в роздумах. Відповідна карикатура опублікована на сторінці Йолкіна в Facebook.

Зауважимо, що раніше в мережі з'явилося мультиплікаційне відео, в якому показуються 17 років керівництва Володимира Путіна Росією.

У ролику громадяни РФ зображені стадом загіпнотизованих баранів, які неспроможні раціонально мислити. В кінці відео автор роботи запитує росіян: "Граблі або вила?".

Відомий карикатурист тонко висміяв політичний вибір росіян

Карикатура Сергія Йолкіна (facebook.com/sergey.elkin1)

Сам Путін на відео є демоном, який одружується з Росією. Потім він насильно пристібає країну диктатурою та безправ'ям і починає нескінченно ґвалтувати "жінку", в образі якої показана РФ.

Певно, Сергій Йолкін хотів натякнути росіянам, що пора б уже замислитися над своїм політичним вибором. Однак, зобразивши їх баранами, він продемонстрував, наскільки все запущено.

Раніше карикатурист висміяв те, як Медведєв "тримається" за владу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся