ua en ru

Відомий карикатурист висміяв депутатів Держдуми

Відомий карикатурист висміяв депутатів Держдуми Карикатура Сергія Йолкіна (facebook.com/sergey.elkin)

Сергій Йолкін показав Ларова людиною серед коней

Відомий російський карикатурист з РФ посміявся над депутатами Держдуми. Він зобразив політиків, які сидять в кілька рядів, конями, більшість з яких були здивовані політику, який ввійшов увигляді людини. Відповідна карикатура, опублікована на сторінці Йолкіна у Facebook.

Художник натякнув, що політики, які сидять в Думі, - це "коні Калігули", улюбленці імператора, подібно до коня Інцитата у Цезаря, якого правитель призначив римським сенатором.

Варто відзначити, що в переносному сенсі - це приклад своєвладдя правителя, божевільних наказів, які приводяться у виконання, а також призначення на посаду людини, зовсім не придатної за всіма параметрами.

Карикатурист намалював міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, який відкриває двері в "Думу".

Запис зібрав понад 800 "лайків" і 70 репостів.

Відомий карикатурист висміяв депутатів Держдуми

Скріншот з посади облікового запису facebook.com/sergey.elkin

До речі, Лавров заявив про "сталі сумніви" в адекватності українського керівництва. Так МЗС РФ прокоментував висловлювання секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Турчинова про планомірний наступ в зоні АТО, при якому головне - "не проскочити кордон".

"Це далеко не перше висловлювання подібного роду... До пана Турчинова таку ж загрозливу риторику войовничу регулярно застосовували і президент Порошенко, і Парубій, і інші діячі", - сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров.