"Хто не зрозумів, то зрозуміє": Кадиров в жартівливому відео пообіцяв розправитися з НАТО

Понеділок 27 березня 2017 15:54
Кадиров в жартівливому відео пообіцяв розправитися з НАТО
Фото: Рамзан Кадиров

Глава Чеченської республіки зняв пародію з відповіддю на розслідування НАТО з гумористичної передачі "Клуб веселих і кмітливих (КВК)

Рамзан Кадиров разом з гумористами Михайлом Галустяном в образі самого глави Чеченської республіки і Дмитра Грачова в ролі Володимира Путіна записав на відео пародію на можливу відповідь російської влади на розслідування НАТО щодо КВК. Соответствующимй ролик був опублікований на сторінці Кадирова в Instagram.

"Хто не зрозумів, то зрозуміє. Чергова серія відомого проекту. Дуже просто й дохідливо про те, що наші закляті друзі НАТОїсти(!) сприймають всерйоз!", - підписав відео чеченський лідер.

 

"Салам алейкум. Значить, нам розповіли, що російські гумористи нібито зі своїми іскрометними жартами і блискучими пародіями є загрозою для НАТО. Я офіційно заявляю - це повна провокація і я цю справу так не залишу, я дійду до найголовнішого", - сказав на відео Галустян.

Слідом за ним у кадрі з'явився Дмитро Грачов в образі президента РФ.

"Не треба нікуди йти, я теж вважаю, що це повна маячня. І обіцяю, що я сам дійду до найголовнішого", - говорить "Путін".

"Панове гумористи, заспокойтеся. Я сам прийшов, я тут сам дійду до головного", - сказав в кінці Кадиров.

Раніше стало відомо, якої непоправної шкоди завдали санкції Євросоюзу Рамзану Кадирову.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся