ua en ru

"Як курка лапою": в мережі підняли на сміх визнання Путіна

"Як курка лапою": в мережі підняли на сміх визнання Путіна Фото: (facebook.com/Putin.President)

Путін на засіданні довго намагався розшифрувати свій почерк

Лідер російської держави Володимир Путін зізнався під час робочого засідання, що пише дуже некрасиво, та так, що й сам не може розібрати свій власний почерк. У мережі одразу ж прокоментували його визнання. Відео курйозу було опубліковано на YouTube-каналі Meduza.

Згідно з останніми даними, інцидент стався в Санкт-Петербурзі, під час спеціального засідання Ради законодавців. На зустрічі з політиками, депутатами й сенаторами президент записував їх тези та пропозиції, роблячи також інші помітки з метою подальшого коментаря. Однак з такою, здавалося б, простою справою несподівано виникли певні труднощі.

Так, в інтернет просочилося відео, на якому російський президент намагається прочитати те, що він написав, і мовчить близько 30 секунд. У залі починає наростати напруга, проте Путін, здається, цього не помічає. Нарешті, лідер Росії відкладає аркуш паперу і заявляє, що "намалював як курка лапою" і тепер сам не може прочитати написане. Це розрядило обстановку і увесь зал засміявся.

Відео: “Намалював як курка лапою“. Путін не зміг розібрати свої записи (YouTube/Meduza)

Користувачі соціальних мереж оцінили подію і зробили свої висновки. У коментарях пишуть, що Путіна, мабуть, наздогнала стареча деменція, або ж замітки писав один з його двійників.

"А я думав, що сьогодні вже ніхто не переплюне охоронців Кім Чен Ина. Але як я помилявся))", "А планшеткой або ноутом користуватися не можемо? Кам'яний вік і президент мамонт", "Коли ж на пенсію????", "У нього все президентство як курка лапою", "Пора на пенсію.... На Колиму!!!!", "Старечий маразм дає про себе знати...", "Володя, скажи просто - Я втомився, я йду. Буде кращою твоєю промовою", — пишуть коментатори.

"Як курка лапою": в мережі підняли на сміх визнання Путіна"Як курка лапою": в мережі підняли на сміх визнання Путіна

"Як курка лапою": в мережі підняли на сміх визнання Путіна

Скріншоти під відео YouTube-каналу Meduza

Нагадаємо, раніше депутати Європарламенту запропонували ввести нові санкції проти Путіна і його найближчого оточення. Звернення підписали 45 народних обранців. Там, зокрема, було заявлено, що Росія загрожує світовому порядку і займається антидемократичну діяльність.