ua en ru

"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)

"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото) Фото: (Колаж РБК-Україна)

У Києві навпроти цирку на інформаційному стенді розмістили сайти еротичного характеру

28 квітня навпроти київського міського цирку на цифрових довідкових стендах замість інформації про столицю з'явилися відеозаписи порнографічного змісту. Про це повідомили в співтоваристві "Київ Оперативний" у Facebook.

Користувачі соціальних мереж вважають, що на системи забули встановити спеціальне антивірусне програмне забезпечення. Або ж це навмисний їх злом з метою пожартувати. Як би там не було, навпроти київського цирку можна було деякий час побачити відеозаписи непристойного змісту.

"Встановили інформаційні стенди, а антивірус не поставили. Тепер замість інформації про Києв можна подивитися порно", - пише адміністрація спільноти.

"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)

Скріншот поста облікового запису facebook.com/KyivOperativ

На поточний момент часу проблема вже вирішена. Ніяких офіційних коментарів поки що не надавалося.

"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)

Фото: (facebook.com/KyivOperativ)

"Як вам порно-стенд?": замість інформації про Києв на стендах розмістили порнографію (фото)

Один з коментаторів розповів, що саме він відкрив сайт подібного характеру і зробив це без особливих зусиль. Насправді, незважаючи на те, що більшість користувачів вважають це вірусом або хакерским зломом, відео такого характеру може переглянути будь-який житель просто скориставшись інтернетом на пристрої.

Відео: (facebook.com/ikrussss)

До речі, раніше актриса з України, яка знімалася у фільмах для дорослих популярної adult-студії Brazzers, подала в суд на своїх екс-колег по знімальному майданчику. Жінка звинуватила їх у зґвалтуванні. Нібито під час зйомок вона була побита кількома чоловіками, хоча нічого такого в сценарії прописано не було. Керівництво порностудії розбиратися в ситуації відмовилося. Тепер зірка фільмів для дорослих вимагає стягнути на її користь 5 мільйонів доларів моральної шкоди.