ua en ru

"Як би не зварили суп": російські священики відправлять у космос мощі святого

"Як би не зварили суп": російські священики відправлять у космос мощі святого Фото: У Росії священики відправлять мощі святого на МКС (theguardian.com)

У мережі дивуються з приводу своєрідного рішення священнослужителів доставити мощі на космодром Байконур

Російські священики з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, як вони стверджують, збираються передати космонавтів на МКС частина мощей преподобного Серафима Саровського. Про це повідомляє ТАСС.

"Як би не зварили суп": російські священики відправлять у космос мощі святогоФото: Мощі святого Серафима (facebook.com)

"16 вересня після Божественної літургії в Троїцькому соборі Свято-Троїцького Серафимо-Дівеєвського монастиря митрополит Нижегородський і Арзамаський Георгій передасть частинку мощів святого преподобного Серафима Саровського представникам Центру підготовки космонавтів", - сказав представник нижегородської єпархії.

Святиню доставлять на космодром Байконур, звідки вона відправиться разом з екіпажем "Союз МС-02" на борт Міжнародної космічної станції. Після 155-денного польоту, мощі повернуться на Землю і будуть передані в храм на честь Преображення Господнього в Зоряному містечку.

У мережі не забарилися відреагувати на таке рішення уїдливими коментарями.

"Як би не зварили суп": російські священики відправлять у космос мощі святого

"Космос-то ладно, він все стерпить. Як би при такій печерній релігійності не зварили суп — для підвищення внутрішньої духовності", - написав журналіст Айдер Муждабаєв.

До речі, священика УПЦ МП "засікли" на дорогому авто.