ua en ru

У Києві злодій намагався втекти з "обчищеної" квартири по інтернет-кабелю

У Києві злодій намагався втекти з "обчищеної" квартири по інтернет-кабелю Фото: Злодій-"альпініст"

Коли в квартиру зайшли поліцейські, домушник-"альпініст" прикинувся господарем житла

У Голосіївському районі Києва поліцейські затримали 27-річного зловмисника, який пограбував квартиру на 13 поверсі, а потім спустився в сусідню з інтернет-кабелю і намагався видати себе за її господаря. Про це повідомили в прес-службі Нацполиции.

Наголошується, що про пограбування в поліцію повідомили господарі квартири на 13 поверсі в будинку на вулиці Антоновича. Прийшовши додому, подружжя помітили, що в кімнаті розбиті вікна. Виглянувши на вулицю, вони побачили, як невідомий спускається в квартиру на поверх нижче, тримаючись за інтернет-кабель. Пізніше господарі квартири виявили, що зловмисник вкрав ноутбук, планшет, телефон та понад 12 тис. грн. Як з'ясувалося, грабіжник проник в приміщення через дах.

"Опинившись у квартирі на поверх нижче, зловмисник не зміг самостійно відкрити замки, щоб вийти через двері. Він зателефонував товаришеві - 38-річному місцевому жителю та попросив допомогти. Після декількох невдалих спроб відкрити двері з іншого боку співучасник покинув будинок. Потім грабіжник вирішив зробити вигляд, ніби він тільки що виправ речі, після чого сів у крісло і закурив сигарету. До цього часу поліцейські вже перебували в квартирі. Проте пізніше зловмисник все ж вирішив зізнатися у скоєному. До того ж, в квартирі були виявлені речі інших мешканців будинку", - розповіли в поліції.

Зловмисником виявився уродженець Російської Федерації, який має кілька судимостей за скоєння аналогічних злочинів як на території сусідньої держави, так і в Україні. Роль і участь його товариша встановить слідство.

До речі, у Києві орудують шахрайки-екстрасенси, знімають "порчу".