ua en ru

"Клоуни з георгіївськими стрічками": в мережі розповіли, як росіяни "святкували" 9 травня в Туреччині

"Клоуни з георгіївськими стрічками": в мережі розповіли, як росіяни "святкували" 9 травня в Туреччині Колаж РБК-Україна

Хамством і огидною поведінкою росіян закордоном вже нікого не здивуєш

У мережі розповіли, як російські туристи "відпочивали" в одному з готелів Туреччини, відзначаючи День перемоги. Про це пише на своїй сторінці в Facebook російська журналістка Юлія Шатова, яка стала очевидцем цього "відпочинку".

Дівчина розповіла, що росіяни відзначати 9 травня почали сильно заздалегідь, розбили купу скляного посуду, яку навіщось притягли до басейну, усипали дно осколками.

"9-го вранці головні м*даки винесли свої гаджети з колонками і на всю можливу гучність стали крутити "День Перемоги" та інші нетленки. У всіх барах були зрушені столи, клоуни-жиробасы з георгіївськими стрічками репетували: "Стоячи, за вєлікую расєю, ура-ура-ура! Паралельно переможці не припиняли війну з персоналом", - пише Шатова.

За її словами, такого огидного хамства 5 років тому неможливо було навіть уявити.

"Зовсім не той зараз. "Гей-ропа" йде в риму, напоказ вивалюється невихованість, нахабство, злість і все це видається за силу, яку визнають і поважають. Ідіоти на блакитному оці після третьої "віскі-кола" починають міркувати про геополітику і ключовому місці Росії в розкладах з інтонаціями провідних першого каналу", - пише російська журналістка.

"Клоуни з георгіївськими стрічками": в мережі розповіли, як росіяни "святкували" 9 травня в Туреччині

Скріншот поста (facebook.com/shatova.ulia)

Юлія також розповіла про хамство молодої росіянки, яка, не соромлячись дітей, з використанням нецензурної лексики зверталася до персоналу.

"Молода блондинка, мати двох крихітних дітей орала матом на переляканий турецький персонал: "якщо через хвилину, с*ка-бл*ть, в моєму номері не з'явиться пляшка свіжої води, я нах*й, віднесу ваш кулер з ресепшн. Охренел чернозадые зовсім!". Свідки цієї прекрасної сцени (росіяни) сміялися і підтримували: молодець, так і треба, рознести вщент цей готель, інакше нічого не досягнеш!" – описує інцидент Шатова.

"Це те, що Павловський називає "варваризацией". Необоротний процес", - підсумувала вона.

"Клоуни з георгіївськими стрічками": в мережі розповіли, як росіяни "святкували" 9 травня в Туреччині

Скріншот поста (facebook.com/shatova.ulia)

Раніше повідомлялося, що в Києві у п'яній бійці постраждала вагітна жінка, яка сама була нетвереза.

Як пройшло 9 травня у парку Слави