ua en ru

"Хто і кому сипле сіль на рани": відомий карикатурист потролив переворот в Луганську

"Хто і кому сипле сіль на рани": відомий карикатурист потролив переворот в Луганську Фото: Бойовик "ЛНР" (twitter.com/DubovoySlavyans)

Художник показав своє бачення ситуації в окупованому місті

Відомий російський карикатурист Сергій Йолкін висміяв переворот в Луганську в своїй новій роботі. Її він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Хто і кому сипле сіль на рани в Луганську. Кремль поки відмовляється коментувати повідомлення про боротьбу за владу між сепаратистами в "ЛНР", - сказано в підписі до малюнка.

"Хто і кому сипле сіль на рани": відомий карикатурист потролив переворот в Луганську

Скріншот поста (facebook.com/sergey.elkin1)

Напередодні в окупований Луганськ в'їхало близько 200 одиниць військової техніки. Саме цей момент їдко висміяв в своїй карикатурі відомий художник.

Нагадаємо, що спроба зробити переворот в Луганську сталася 21 листопада. Причиною став конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем теслярських і "міністром внутрішніх справ" самопроголошеної республіки Ігорем Корнетом.

Близько полудня 21 листопада центр Луганська оточили невідомі в камуфляжі. Вони заявили, що діють за наказом "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета. Весь день центральні вулиці були заблоковані, а до будівлі "міністерства" підігнали бронетраспортери.

До вечора стало відомо, що на територію "Луганської народної республіки" увійшло кілька десятків одиниць військової техніки. Жителі Луганська зі своїх вікон спостерігали колону транспорту, що рухалася вулицями одного з мікрорайонів.

Раніше відомий поет у віршах відреагував на переворот в Луганську.

Автор вважає, що всі розборки між бойовиками так званої "ЛНР" ні до чого не приведуть, тому що "головним Луганськ терористів можна буті только у Москві".