ru ua

"Не того Курцем назвали": Путіна знову обсміяли через низький зріст

"Не того Курцем назвали": Путіна знову обсміяли через низький зріст Фото: колаж РБК-Україна

Фото зустрічі президента РФ з канцлером Австрії в Ермітажі викликало сміх у росіян

Президент Російської Федерації Володимир Путін знову став об'єктом глузувань через свій низький зріст. Це випливає з коментарів під публікацією журналістом відділу політики " кремлівського пулу Дмитра Смирнова у Twitter фото зустрічі президента з канцлером Австрії Себастьяном Курцем.

"Здається, не того Курцем назвали, судячи з фото. Курц - "короткий" по-німецьки. У вас курц праворуч", - іронізують користувачі в коментарях.

"Не того Курцем назвали": Путіна знову обсміяли через низький зріст

Фото: скрін twitter.com/dimsmirnov175

"Це він встиг до або після підписання закону про пенсійний грабіж? Або спочатку Полтавченка звільнив, потім закон підписав мимохідь, потім з Курцем пішов гуляти?", - йдеться в іншому комменте.

"Для цього потрібно було закрити Ермітаж на три дні..", - нарікають в мережі.

"Ну хоч Ермітаж помили, а то весь у пилюці стояв", - зазначають в коментах.

"Вербує...)", - нагадали КДБ-шне минуле беззмінного керівника Кремля.

"Не того Курцем назвали": Путіна знову обсміяли через низький зріст"Не того Курцем назвали": Путіна знову обсміяли через низький зріст

Фото: скрін twitter.com/dimsmirnov175

Нагадаємо, російського президента Володимира Путіна неодноразово висміювали на просторах інтернету через "махінації" із ростом. Так, наприклад, раніше соцмережі викликав великий ажіотаж знімок з Путіним, зображеним у взутті із нестандартними для чоловічого взуття підборами.

Взуття, яке має прихований каблук, російський президент також продемонстрував на зустрічі з главою Південної Осетії Анатолієм Бібіловым.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна