Неймара під час матчу в Марселі закидали сміттям (відео)

Неймара під час матчу в Марселі закидали сміттям (відео) Колаж РБК-Україна

Гравець навіть не міг подати кутовий

У другому таймі матчу чемпіонату Франції з футболу між "Марселем" і "Парі Сен-Жермен", який відбувся 22 жовтня, всесвітньо відомого футболіста "парижан" Неймара фанати "Марселя" закидали сміттям. Скандальне відео неприємного інциденту опублікувало спортивне співтовариство Goal на своїй сторінці в Twitter.

Вболівальники господарів матчу закидали гравця всяким мотлохом настільки активно, що він не міг подати кутовий.

У результаті співробітникам поліції довелося в якийсь момент прикрити Неймара щитами від предметів, що летять в нього. Поки вони цього не зробили, гравець нервово смикався, реагуючи на кожне влучне попадання фанатів, і ніяк не міг зосередитися на м'ячі.

Скріншот поста (twitter.com/PatFranq)

На 87-й хвилині матчу з "Марселем" бразильського форварда видалили з поля після того, як він отримав дві жовті картки протягом двох хвилин. Матч завершився з рахунком 2:2.

Нагадаємо, що нападник французького "Парі Сен-Жермен" і збірної Бразилії Неймар оштрафований на 1,2 млн доларів за ухилення від сплати податків.