ua en ru

Новий рекорд: індійська дівчинка співала шість годин поспіль на 102 мовах світу

Новий рекорд: індійська дівчинка співала шість годин поспіль на 102 мовах світу Фото: Сучетха Сатіш (World Record Academy)

12-річна дівчинка не забула і про українську мову

В ОАЕ 12-річна уродженка Індії Сучетха Сатіш встановила два світових рекорди. Про це передають fakty.ua.

В ході концерту, який відбувся в посольстві Індії в Дубаї і тривав шість годин і 15 хвилин, Сучетха Сатіш майже бесперывно співала пісні на 102 мовах світу. Дівчинка не забула і про українську мову.

Новий рекорд: індійська дівчинка співала шість годин поспіль на 102 мовах світуФото: Сучетха Сатиш (facebook.com suchethasatish)

Сучетха сказала, що найбільше їй подобається співати вірменською та словацькою мовами, а також мовою аборигенів Нової Зеландії маорі. А найскладніше їй було вивчитися співати німецькою, французькою та угорською мовами.

Дівчинка виконувала пісні в алфавітному порядку назв мов.

Відео: Сучетха Сатіш (youtube.com/World Record Academy)

Ім'я школярки внесено в Книгу рекордів Гіннесса. Їй тепер належить рекорд по найбільшій кількості пісень, виконуваних на різних мовах (попередній рекорд становив 85 мов), а також по тривалості концерту, який давав дитина.

Нагадаємо, що школяр з Харкова Лев Бондаренко встановив рекорд України знання термінів з квантової фізики і астрофізики.

Всього за 50 хвилин Лев пояснив 140 наукових визначень. За словами рекордсмена, до встановлення рекорду він майже не готувався. Заучувати терміни йому не довелося, оскільки він багато читає книг з фізики.