ru ua

Огляд скандального "Криму" подивилися більше глядачів, ніж сам фільм

Огляд скандального "Криму" подивилися більше глядачів, ніж сам фільм Колаж РБК-Україна

Відеоблогер розповів про провал пропагандистської картини

Огляд скандального російського фільму "Крим" зібрав більше переглядів, ніж сама стрічка. Відповідна відео-рецензія опублікована на популярному YouTube-каналі BadComedian, який робить нестандартні огляди на нові фільми.

З моменту виходу на екрани фільм "Крим" подивилися близько 1,5 мільйона осіб. Тим часом сатиричний огляд від BadComedian набрав вже понад 4,3 мільйони переглядів.

Варто відзначити, що огляд на фільм з'явився на відеохостингу YouTube 10 грудня.

Відео: Огляд скандального фільму "Крим" (YouTube/BadComedian)

Відеоблогер і кінокритик Євген Баженов розкритикував картину за погану акторську гру, відсутню логіку сюжету і неякісні зйомки. Більш того, автор каналу вказав на величезний бюджет фільму (понад 5,8 млн доларів), який за розміром майже не відрізняється від бюджету стрічки "Притяжение" Федора Бондарчука (близько 6,3 мл доларів)

Блогер також зазначив нелогічну поведінку однією з головних героїнь фільму - Олени.

"Вона, знаючи про смерть найкращого друга свого хлопця в автобусі, якого обстріляли її ж дружки, поводиться як тварюка. А після смерті одного з беркутівців - людини, яку вона навіть не знала і проти якої вона робила на Майдані коктейлі Молотова, її серце стає теплим і вона впадає у смуток і усвідомлення. Господи, та це найбільш неадекватний персонаж за всю історію кінематографа!" - заявив Баженов.

Прем'єра "Криму" відбулася в Росії 28 вересня 2017 року.

До речі, авторитетний західний сайт тонко потролив російський фільм "Крим".