ua en ru

Оскар 2018: ведучий церемонії тонко потролив Путіна

Оскар 2018: ведучий церемонії тонко потролив Путіна Колаж РБК-Україна

Під час вручення Оскара Джиммі Кіммел згадав про господаря Кремля

Ведучий церемонії Оскар 2018 (дивіться як пройшла церемонії вручення головної кінопремії року) Джиммі Кіммел під час вручення нагороди фільму "Ікар" тонко потролив президента Росії Володимира Путіна. Про це пише FOX News.

Так, коли Кіммел оголошував переможця в номінації "Кращий документальний фільм", він згадав про те, що картина-переможець - це картина про допінг-скандалі навколо Росії.

"Принаймні можна сказати з впевненістю, що в ці вибори (вибори переможця премії Оскар - ред.) Путін не втручався, так? (англ. Now at least we know Putin didn't rig this competition, Right?)" - зазначив ведучий.

Оскар 2018: ведучий церемонії тонко потролив Путіна

Джиммі Кіммел (фото: twitter.com/jimmykimmellive)

"Ікар" - документальний фільм американського режисера Брайана Фогеля. У ньому розповідається про велогонщика-любителя, який намагається виграти любительську велогонку з допомогою допінгу. Він звертається за консультативною допомогою до глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова. Події фільму відбуваються на тлі посилення міжнародного скандалу.

Під час церемонії режисер назвав Родченкова "безстрашним інформатором, який живе зараз у великій небезпеці".

"Це картина про Росію, але більшою мірою - про важливість говорити правду", - сказав Фогель, отримуючи статуетку.

Відео з YouTube/Netflix

Найзнаменитіші актори світового кіно мріють роздобути статуетку Оскара. А чи знаєте ви, хто з українців був удостоєний честі отримати цей приз? Дізнайтеся з нашого відео.

Топ-5 українців, які отримали Оскар

До речі, стало відомо, яка картина отримала Оскар 2018 за кращий фільм.