ua en ru

Популярна телеведуча осоромилася в прямому ефірі: опубліковано відео

Популярна телеведуча осоромилася в прямому ефірі: опубліковано відео Фото: Під сукню телеведучої забрався павук (Колаж РБК-Україна)

Жінці здалося, що під її сукню забрався павук

Ведуча популярного шоу в Румунії "Браво, у вас є стиль!" стала відома на весь світ завдяки невеликому конфузу.

Під час прямого ефіру передачі, ведуча Иллинка Вандичи несподівано почала задирати плаття і бігати по сцені з криками, показуючи телеглядачам не тільки довгі ноги, але і свою спідню білизну. Потім Вандичи повернулася спиною до камер і почала щось витрушувати з свого довгого елегантного плаття.

Впоратися з проблемою швидко їй не вдалося і тоді на допомогу жінці кинувся один з глядачів, чоловік, який до цього знаходився в залі. Разом вони ще раз перетрусили сукню, але нічого виявити не вдалося.

Виявилося, що Иллинке Вандичи здалося, що під її сукню забрався павук. А Вандичи панічно боїться павукоподібних. Через кілька хвилин з'ясувалося, що тривога була помилковою, і жодного павука під сукнею у ведучої не було.

Збентежена й почервоніла Иллинка Вандичи посміхнулася і продовжила вести шоу. А фрагмент телепередачі дуже швидко набрав популярність в мережі, набравши за два дні майже 800 тисяч переглядів.

Відео: Співачка осоромилася в прямому ефірі (YouTube/Viral Clips)

Телепроект "Браво, у вас є стиль!", на якому стався цей інцидент, виходить на румунському телебаченні. Він присвячений моді, і в рамках цього шоу початківці дизайнери, стилісти і манекенниці демонструють свої таланти.

До речі, у США оригінально назвали нові види павуків.