ru ua

Порошенка просять заборонити "російські млинці" в парламентській їдальні

Порошенка просять заборонити "російські млинці" в парламентській їдальні Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)

У їдальні Верховної Ради можна підкріпитися потенційно "санкційною" стравою

Президента України Петра Порошенка просять звернути увагу на страви, які можна замовити в парламентській їдальні. Зокрема, депутатам пропонують перекусити "російськими млинцями з ікрою лососевою".

На думку користувачів мережі, блюдо з такою назвою потрібно заборонити. Такий крок повинен стати наступним після заборони соціальних мереж "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також ресурсу "Яндекс".

"Пане Президенте, забороніть, будь ласка, в їдальні ВРУ російські млинці! Я вважаю факт наявності такої страви в їдальні головного законодавчого органу країни - проявом гібридної війни, можливістю створити розплідник дитячої порнографії та піратства, а також небезпекою відновлення гри в "синього кита", - іронічно написала у своєму Facebook помічник одного з нардепів Марина Хромих

Порошенка просять заборонити "російські млинці" в парламентській їдальні

Скріншот поста (Facebook/Maryna Khromykh)

"Ну і на всяк випадок - забороніть моє російське прізвище - це точно розрулить війну з Росією", - додала вона.

До речі, Styler вирішив поцікавитися думкою своїх читачів, як вони ставляться до заборони "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекса".

Раніше українці висловилися про заборону "ВКонтакте" і "Одноклассников". Також дивіться реакцію українців на блокування "ВКонтакте" і інших сервісів в фотожабах.