Путіну натякнули на смерть через фільм Олівера Стоуна

STYLERКурйози        21.06.2017 - 22:52
Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)
Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

У мережі пожартували над головою Кремля через скандальний фільм американського режисера

Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну натякнули на тривожну "закономірність". У мережі відзначили, що автор пропагандистського фільму про Путіна американський режисер Олівер Стоун, який є творцем антиукраїнського фільму "Україна в огні", раніше створив кілька картин про відомих політичних діячів. Про це повідомили в співтоваристві "Баба і кіт" в соцмережі Facebook.

"Олівер Стоун зняв фільм "Comandante" - про Фіделя Кастро (диктатор Куби - ред.) - той помер. Зняв фільм про Уго Чавеса (президент Венесуели в 1999-2002, 2002-2013 роках - ред.) - "Mi Amigo Hugo" - той теж помер. Легка рука", - сказано в повідомленні.

Скріншот поста акуанта facebook.com/baba.and.kit

Публікація за кілька годин набрала близько тисячі "лайків".

"Олівер, не підведи", "Обнадійлива тенденція", "Чекаємо наступного", "Може він пророк", "Це нагадує епізод з якогось фільму, де тесляр приходить до людини, яка має найближчим часом померти, для вимірювання клієнта. Клієнт ще не усвідомлює, але тесля знає напевно ..." - написали користувачі мережі в коментарях.

До речі, Путін розповів, що б він робив, опинившись в одному душі з геєм. З "пікантним" питанням до Путіна звернувся американський режисер Олівер Стоун, під час інтерв'ю для свого документального фільму, присвяченого російському президентові.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top